بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی علامه جعفری تحت عنوان پایگاه جوادالائمه فعالیت می‌نماید. اعضای بسیج در دو بخش برگزاری مراسمهای مذهبی و برگزاری فعالیتهای علمی کارهای خوب و برجسته‌ای انجام داده‌اند.
اردوی راهیان نور از برنامه های ثابت بسیج می‌باشد که هکه ساله در اواخر اسفند برگزار می‌گردد.
دانشجویان جهت فعالیت در این مجموعه می‌توانند به عضویت آن در آیند.

سایت و کلاس کامپیوتر

در حال حاضر موسسه دارای 4 سایت کامپیوتر می باشد که یکی از آنها به صورت عمومی بوده و یکی از سایتها در اختیار دانشجویان ارشد و دو سایت دیگر جهت ارائه درسهایی که به کامپیوتر نیاز است تجهیز گردیده است.

تاریخچه دانشگاه علامه جعفری

در سال 1384 با دو رشته کاردانی شروع به فعالیت نمود و از همان آغاز در فراهم آوردن امکانات آموزشی و پژوهشی و جذب نیروی انسانی اعم از اداری و هیات علمی و احداث ساختمانهای ورزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی ، رفاهی و ورزشی همت گمارد و در سال 1392 موفق به کسب گواهی ISO 9001:2008 گردید.

درسال تحصیلی 97-1396 با 42 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته فعالیت خود را ادامه می دهد و همه ساله با برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی موجب بالا رفتن روحیه فرهنگی و نشاط دانشجویان می گردد.

پیام ریاست

سپاس خداوند بزرگ را که فعالیتها و تلاش کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان موجب سربلندی و رشد تعالی مؤسسه شده و در موفقیتهای دانشجویان پدیدار گردیده است.
زمانی که نتایج کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در سال گذشته اعلام گردید و اسامی دانشجویان مؤسسه آموزش عالی علامه جعفری در بین قبول شدگان دانشگاههای (دانشگاه صنعتی شریف تهران، دانشگاه تربیت مدرس تهران، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، دانشگاه علم و صنعت تهران، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم) تهران، دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشگاه گیلان و….) مشاهده گردید، امید و انگیزه تازه ای بوجود آورد و مایه امیدواری گردید که امسال هم شاهد موفقیتهای بیشتر باشیم. لذا برخود لازم دانستیم به همه دانشجویان جدیدالورود خیر مقدم عرض نموده و حضور کلیه دانشجویان را گرامی داریم.
برآنیم تا با اراده ای مصمم تر به تکمیل و تجهیز بیشتر امکان جهت اعتلای سطح علمی و فرهنگی و رفاهی پرداخته و نسبت به تکمیل طرحهای در حال احداث و تجهیز آزمایشگاهها، مسجد و سالن ورزشی، به محوطه سازی بپردازیم.
امید است این اهداف مورد نظر برآورده شود و از دانشجویان جدید و قدیم انتظار داریم از همکاری و همیاری در به ثمر رسیدن اهداف مؤسسه که چیزی جز ارتقاء علمی و فرهنگی جوانان نیست بهره مند گردیم و با رعایت شئونات یک دانشجوی مسلمان در سربلندی مؤسسه شرکت فعال داشته باشید.