برگزاری مراسم به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)

برگزاری مراسم به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)
به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) ، به همت بسیج دانشجویی مراسم ویژه ای در سالن آمفی تئاتر موسسه آموزش عالی علامه جعفری برگزار شد.
حضور دانشجویان و اساتید و مسئولین موسسه در این مراسم چشم گیر بود به نحوی که سالن کاملا پر شد و مسئولین برگزاری را وادار کرد که درهای سالن را باز کنند تا تعدادی از حاضرین در بیرون سالن به تماشای مراسم بپردازند. در این مراسم برنامه های متنوعی برگزار گردید.

کسب مقام سوم تنیس روی میز در مسابقات سراسری غیرانتفاعی های کشور

تیم تنیس روی میز موسسه آموزش علامه جعفری که به نمایندگی از موسسات غیرانتفاعی جنوب شرق کشور (استان کرمان ، استان یزد ، استان هرمزگان ، استان سیستان و بلوچستان)در مسابقات ورزشی بین موسسات غیرانتفاعی کشور شرکت کرده بود موفق به کسب مقام سوم این مسابقات گردید.
گفتنی است این مسابقات در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد
اسامی بازیکنان:
مقداد شریعت نیا
علی قاسمی
حسین علیپور
سرپرست و مربی: علی زین الدینی و علی اسدی

برگزارای مراسم عزای حسینی

هر ساله مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبداللهالحسین و یاران وفادارش مجلس عزاداری عاشقان آن حضرت در موسسه آموزش عالی علامه جعفری با حضور دانشجویان برگزار می گردد.

برگزاری مسابقات جنگا

برگزاری مسابقات جنگا در دانشگاه علامه جعفری

مسابقات جنگا به همت انجمن علمی معماری و عمران در دانشگاه علامه جعفری برگزار می گردد.

کرسی آزاداندیشی با موضوع افراط و تفریط

کرسی آزاداندیشی با موضوع افراط و تفریط در آمفی تئاتر دانشگاه علامه جعفری برگزارشد.

کرسی آزاداندیشی با موضوع افراط و تفریط در نحوه اعمال امربه معروف و نهی ازمنکر (حجاب و روابط دختر و پسر) در آمفی تئاتر دانشگاه برگزارشد.
این جلسه که با استقبال بسیار خوب دانشجویان مواجه شده بود و دانشجویان به دو گروه افراطی و تفرطی تقسیم شده بودند. هر گروه می بایست بحث و اظهارنظرهای خود را در زمان مشخصی که برایشان در نظر گرفته شده بود مطرح می کردند. این جلسه را حجه الاسلام والمسلمین سنجری از کرمان داوری نمودند